Gömlek

Smile gömlek koleksiyonu en kaliteli keten ve pamuk elyaflarından üretilen kumaşlarla ve üst düzey işçilikle konfor ve şıklık için tasarlandı.
kategori-gömlek.jpg (65 KB)
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}}
{{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
Görünüm
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2

GÖMLEK

Smile koleksiyonunun bütünlüğü içinde gömleklerin vazgeçilmez bir yeri vardır.  2023-24 Sonbahar-Kış koleksiyonunun ağırlığında keten ve pamuk kumaştan gömlekler göze çarpıyor. 

Koleksiyonda bulunan hemen hemen tüm pantolonlarla beraber kombinleyebileceğiniz pastel renkler, Smile’in tasarımdaki inceliklerini yansıtıyor.  Rengarenk %100 pamuk gömleklerin üzerine atabileceğiniz sweat-shirt ve trikolar ile şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. 

Rahat kalıplarla üretilen casual gömlekler hem sizi konforlu tutuyor, hem de spor görüntünüzü tamamlıyor.  Sadeliği ön plana çıkaran tasarımlar, renk ve detayları ile tekdüzelikten de uzak duruyor.  Smile gömlek koleksiyonu, titiz bir dengeyi, şıklık ve sadeliği yakalamayı başarıyor.

Kumaş Seçimindeki İncelikler

Kullanıldıkça ve yıkandıkça gelişen, güzelleşen bir kumaş olan kompakt pamuk, hem kuvvetli yapısı hem de konforu ile benzersizdir.  Dokuma teknikleri sayesinde nefes alabilen, dayanıklı ve hafif kumaşlar üretilen pamuk gömlekler, erkek gardrobunun vazgeçilmezidir. 

Her Güne, Her Ortama Şık Gömlekler

Smile gömlek koleksiyonunda düğmeli yaka ve düğmesiz yaka ürünler bulunmaktadır.  Spor kombinlerde tamamlayıcı olarak kullanılan düğmeli yaka modeller, pantonlon üzerinde ve kollar sıvanarak tercih ediliyor, rahat, ferah bir şıklık sağlıyor.

Düğmesiz yaka çizgili modeller ise hem hafta sonu giyiminde hem de günlük iş kıyafetlerinde tercih ediliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.