Değişim ve İade Koşulları

DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI

www.smile.com.tr (Smile İnternet Mağazası) websitesinden aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanızla birlikte iade edebilir ya da faturanız ile birlikte aynı tutarda başka bir ürün ile değişim yapabilirsiniz.

 

ÜCRETSİZ İADE

İade etmek istediğiniz ürünler için ücretsiz kargodan faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Smile’a ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Geri göndereceğiniz ürünler için 444 99 99 nolu telefondan Yurtiçi kargo rezervasyonu yapabilirsiniz.

 

MAĞAZADA DEĞİŞİM / İADE

Smile İnternet Mağazası'ndan satın almış olduğunuz ürünler için diğer Smile mağazalarında (Yılmaz Marka Mağazacılık Kuruluşlarına ait mağazalarda) değişim, iade yapılamamaktadır.

 

İADE KOŞULLARI

Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İç giyim ve aksesuarlarda iade yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ile faturanın aslını göndermeniz gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

Daha detaylı bilgi için bakınız Mesafeli Satış Sözleşmesi.

 

DEĞİŞİM / İADE GÖNDERİM

Ürünleriniz tarafınıza fatura ve değişim /iade formu ile gönderilmektedir.

Değişim /iade formunda değişim ya da iade talebinizi belirtip, iade etmek istediğiniz ürünün barkodu karşısına iade sebebini, değişim yapmak istiyorsanız da ilgili barkodun karşına yeni istenilen ürünün barkodunu ve bedenini belirtmeniz gerekmektedir.

Ürünü geri gönderirken tarafınızdan doldurulmuş değişim / iade formu ve ürün faturası tüm kopyaları ile birlikte paketin içine konulmalıdır.

İade Adresi:

Smile

Mehmet Nesih Özmen Mh. Limon Sk. No:20 34173 İstanbul

 

ÖDEME İADELERİ

Gelen ürün öncelikle iade uygunluk şartları açısından incelenir. Şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Smile’ın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade talebiniz onaylandığında ve kredi kartınıza ürün tutarı iade edildiğinde tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için bakınız Mesafeli Satış Sözleşmesi.

 

ÖNEMLİ NOT

Diğer Smile mağazalarından (Yılmaz Marka Mağazacılık Kuruluşlarına ait mağazalardan) alınan ürünler Smile İnternet Mağazası sitesinden değiştirilemez ve iade edilemez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.