Gömlek

Smile gömlek koleksiyonu en kaliteli keten ve pamuk elyaflarından üretilen kumaşlarla ve üst düzey işçilikle konfor ve şıklık için tasarlandı.
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}}
{{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Görünüm
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

GÖMLEK

Smile koleksiyonunun bütünlüğü içinde gömleklerin vazgeçilmez bir yeri vardır.  2021 İlkbahar Yaz koleksiyonunun ağırlığında keten ve pamuk kumaştan gömlekler göze çarpıyor. 

Koleksiyonda bulunan hemen hemen tüm bermuda ve pantolonlarla beraber kombinleyebileceğiniz pastel renkler, Smile’in tasarımdaki inceliklerini yansıtıyor.  Rengarenk keten gömleklerin üzerine atabileceğiniz incecik yazlık trikolar ile şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. 

Rahat kalıplarla üretilen keten gömlekler hem sizi serin tutuyor, hem de spor görüntünüzü tamamlıyor.  Sadeliği ön plana çıkaran tasarımlar, renk ve detayları ile tekdüzelikten de uzak duruyor.  Smile gömlek koleksiyonu, titiz bir dengeyi, şıklık ve sadeliği yakalamayı başarıyor.

Kumaş Seçimindeki İncelikler

Kullanıldıkça ve yıkandıkça gelişen, güzelleşen bir kumaş olan keten, hem kuvvetli yapısı hem de ferahlığı ile benzersizdir.  Dokuma teknikleri sayesinde nefes alabilen, ince ve hafif kumaşlar üretilen keten, erkeğin yaz gardrobunun vazgeçilmezidir. 

Koleksiyonda kullanılan pamuk kumaşlar ise gene ince ve hafif yapılı ve giyim konforu sağlayan özelliktedir.

Her Güne, Her Ortama Şık Gömlekler

Smile gömlek koleksiyonunda düğmeli yaka ve düğmesiz yaka ürünler bulunmaktadır.  Spor kombinlerde tamamlayıcı olarak kullanılan düğmeli yaka modeller, pantonlon üzerinde ve kollar sıvanarak tercih ediliyor, rahat, ferah bir şıklık sağlıyor.

Düğmesiz yaka çizgili modeller ise hem hafta sonu giyiminde hem de günlük iş kıyafetlerinde tercih ediliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.